Haber

AK Parti İstanbul, vatandaşları sandık başına ‘gönüllü göreve’ davet ediyor

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, ‘Büyük Türkiye sevdalıları Türkiye’nin büyük zaferine’ sloganıyla vatandaşları sandık başına istekli olmaya davet ediyor. Gönüllü olarak görev almak isteyen vatandaşlar buyukturkiyezaferi.com adresinden başvuru yapabilirler.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 28 Mayıs’ta yapılacak 2. Tip Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalarına hız verdi. Sandık güvenliğine dikkat eden AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, seçim günü sandıkta görev yapmak isteyen vatandaşlar için gönüllü başvuru sistemi geliştirdi. “Büyük Türkiye sevdalıları Türkiye’nin büyük zaferine” sloganıyla düzenlenen davette şu ifadelere yer verildi:

“Aziz kardeşim 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en güçlü şekilde yeniden seçmek için sandık başına gideceğiz. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi büyük zafer için sandık başına birlikte oy vereceğiz. Türkiye ve biz sandığımıza sahip çıkacağız. Unutmayın seçim sandıkta kazanılır. Görev. Satın almak ve gönüllü olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. buyukturkiyezaferi.com”

Sandık başında olmak isteyenler, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından hazırlanan buyukturkiyezaferi.com internet sitesi üzerinden kolayca kayıt yaptırabilir. İnternet sitesi adresini giren vatandaşlar, atanmasını istedikleri sandığı isim, kimlik ve iletişim numaralarıyla birlikte yazıp tutanak oluşturuyor. Ayrıca gönüllüler ihtiyaca göre farklı ilçelerde de görev alabiliyor. Ayrıca web sitesinde gönüllüler için bir bilgi kılavuzu bulunmaktadır. Seçim günü yapılacaklar ve dikkat edilmesi gereken hususlar bu rehberde ana hatlarıyla belirtilmiştir. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu