Haber

Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Türkiye Finali Denizli’de

21 ilden 122 sporcunun katılacağı Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Türkiye Finalleri, Denizli’de oynanacak.

Birçok spor müsabakasına ev sahipliği yapan Denizli, 14 – 18 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Türkiye Finalleri’ne bu kez ev sahipliği yapacak. 21 ilden 122 sporcuyla maçlar Vali Recep Yazıcıoğlu Sporsalonunda yapılacaktır.

Müsabakaların teknik toplantısı 14 Ağustos Pazartesi günü saat 17:00’de Pamukkale Yurdu Toplum Tesisleri Satranç Salonu’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca 15 Ağustos Salı günü saat 14.00’te tüm sporcuların katılımıyla Büyükşehir Belediyesi Bağbaşı Teleferik Yaylası’na, saat 16.00’da Pamukkale Travertenleri ve Laodikya Antik Kenti’ne kültür gezisi etkinliği gerçekleştirilecektir.

Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ndeki hazırlıkları yakından takip eden İl Müdürü Ömer İlman, Anadolu Yıldızlar Ligi projesinin tüm ulusal organizasyonların ev sahipliğinde olduğu gibi Denizli’de de başarıyla uygulandığını söyledi. Analig Projesi ile sporcuların farklı illerde karşılaşma tecrübesi kazandığını belirten İlman, farklı branşlarda milli kadrolara alt yapı oluşturacak bir süreç yaşandığını söyledi. Final için Denizli’de olacak sporcu ve antrenörlerin GSB Denizli Yurtlarında da konaklayacağını belirten İlman, Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek tüm sporculara başarılar diledi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu