Yaşam

Azmi Karamahmutoğlu kimdir? Ülkü Ocakları Eski Başkanı Azmi Karamahmutoğlu Hakkında Bilinenler

Azmi Karamahmutoğlu gündemin öne çıkan isimlerinden biri oldu. Halk TV ekranlarında yayınlanan İsmail Küçükkaya ve Yeni Bir Sabah programına konuk olan Karamahmutoğlu, yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Sosyal medyada Azmi Karamahmutoğlu ismini görenler arama motorlarına yöneldi. Peki Azmi Karamahmutoğlu kimdir?

Eski Hukuk Bürosu Başkanı Azmi Karamahmutoğlu hakkında bilinenleri sizler için derledik…

Siyaset dünyasının dikkat çeken isimlerinden Azmi Karamahmutoğlu, konuk olduğu programlarda ve sosyal medyada yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor.

Azmi Karamahmutoğlu, 14 Mayıs seçimleri öncesinde Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vereceğini belirterek, “Değişim için 14 Mayıs’ta Tayyip Erdoğan’ın 21 yıllık meclisinin yağma sistemini değiştirmeye en yakın aday Kemal Kılıçdaroğlu’dur. , ‘değişim’ için oy kullanmak benim kişisel tercihim ve kararım Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU.

Azmi Karamahmutoğlu kimdir?

1996 yılında Alaattin Aldemir’in yerine dönemin MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş tarafından atanan Azmi Karamahmutoğlu, KKTC’de Ülkü Ocakları’nın örgütlenmesinde çalışmalara başladı. Karamahmutoğlu, 1997 yılında görevi Mustafa Hakan Ünser’e bıraktı.

Azmi Karamahmutoğlu, Alparslan Türkeş’in göreve atadığı Hukuk Bürolarının son Genel Başkanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu