Haber

Erdoğan: Kızılay çadır satma işine giremez, bu beni üzüyor

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın gençlerle bir araya geldiği video televizyon kanallarında ve sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

Erdoğan’ın gençlerin sorularını yanıtlayan açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

KULLANICI MİSAFİRLERE İHTİYACIMIZ YOKIMF ile ilişkilerimizi bitirdik, öz kaynaklarımızla ayakta duruyoruz, şu anda tefecilere, tefecilere ihtiyacımız yok.

SOKAKLARI İZLEYİN:(Selahattin Demirtaş) 51 Kürt vatandaşımın ölümüne neden olan böyle bir kişi sokaklarda dolanır mı?

BU GETİRİLER: Cezaevlerinde iddia edildiği gibi çok fazla gazeteci ve basın mensubu yok. Bunlar saçmalık. Fikir suçuna girmiş bir liderim. Ama ben belediye başkanıyken bana bu cezayı verdiler. Neden verdiler? Şiiri Milli Eğitim Bakanlığı kitabında okudum. İçeri aldılar. Ben kimseyi öldürmedim. Selo’nun yaptığını ben yapmadım.

KIZILAY: Bu bahis beni üzdü. Kızılay çadır satma fiiline karışamaz. Bu hatayı bir an önce düzeltmesi gerekiyor. Çünkü Kızılay’ı çadır üretiminde aktif olmaya teşvik ettik. Çadır konusunda Kızılay’ın en ufak bir sıkıntısı olmasın.

6 Şubat olayına Türkiye karışmasaydı, başka ülkeler kim bilir neler yapardı. Ancak tüm bunlara rağmen enkaz kaldırma çalışmalarına kadar bu çalışmayı büyük ölçüde tamamladık.

YARGIDA BUNU TERLEYECEĞİZ: (Patates-soğan fiyatları) Ne yazık ki bazı cahillerin fiyatlarda dalgalanmalara neden olduğu aşikar. Ortada nereye tırmandılar patates soğan fiyatları 10-15 liraya kadar düştü. İnşallah seçimden sonra bir kere yargı yolları açık olmak şartıyla yargıda ter dökeceğiz. Çünkü milletimi bu şekilde sömürmelerine izin vermeyeceğiz. DETAYLAR GELİYOR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu