Yaşam

Kurtlar Vadisi Oyuncusu Ali Sürmeli’ye İftira Atıldı

Kurtlar Vadisi dizisindeki Zaza Amca rolüyle anılan usta oyuncu Ali Sürmeli’nin, Instagram hesabından art arda yaptığı paylaşımlarda genç bir kadın tarafından bebek aldırdığı ve vergi kaçırdığı iddia edildi. Hesabını ele geçirenlerden şikayetçi olan Sürmeli, yeni hesap açarak söylentilere itibar edilmemesi konusunda uyardı.

“YANLIŞ VE DOĞRUDAN UZAK”

Yeni Instagram hesabı açan ve başrol oynayacağı Aşk Pusulası’ndan bir kare yayınlayan Ali Sürmeli, “Dün öğle saatlerinde Instagram hesabım bazı kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirildi ve hesabımdan yalan, gerçek dışı paylaşımlar yapıldı. Konuyla ilgili gerekli mercilere şikayetlerimizi ilettim, göründüğüm gibiyim.” “Ben işim var, çalışıyorum. Sizden ricam bu paylaşımlara, iftiralara kulak asmamanızdır” dedi.

NE OLDU?

Ali Sürmeli’nin Instagram hesabından dün art arda yapılan paylaşımlarda tartışmalı iddialar öne çıktı. Sürmeli’nin Instagram hesabından yapılan ilk paylaşımda, “Önemli günahlarımı itiraf etmeye karar verdim çünkü bu suçluluk duygusuyla yaşamak beni kirletiyor.” Kısa süre sonra yeni bir paylaşım yapıldı ve bu kez Sürmeli’nin oyuncu Didem Karataş’ı kürtaja zorladığı öne sürülerek, “Torunum yaşlı olduğu için çocuk istemedim. Kız kardeşim tarafından kürtaja zorlandım. Hastane ebesi Gülben Sürmeli.”

“ALINAN PARALARIN YARISI ELDE OLDU, YARISI HESABA YATIRILMIŞTI”

Başka bir paylaşımda ise Sürmeli’nin vergi kaçırdığı öne sürülerek, “Menejerim Cem Tatlıtuğ’un kız arkadaşı adına şirket aracılığıyla dizi ve film için anlaştığım fiyatın yüzde 50’si resmen bana geliyordu. Geriye kalan 50’si ise resmi olarak bana geliyordu.” yüzdesi oğlum Eren Sürmeli’nin hesabına ve bizzat kendisine verilmiştir.” ” denildi.

YÖNETİM ŞİRKETİ: HESABI HACKLENDİ

Paylaşımların kısa sürede sosyal medyada gündem haline gelmesinin ardından oyuncunun menajerlik şirketinden bir açıklama geldi. Açıklamada Ali Sürmeli’nin telefonunu kaybettiği ve Instagram hesabının hacklendiği ve paylaşımların yapıldığı söylendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu