Renk

Samsung The Frame TV’ler, yeni çerçeve renkleriyle dekorasyonu kişiselleştirme fırsatı sunuyor

Samsung Electronics Türkiye, yaşam alanlarını kişiselleştirmeyi seven kullanıcılara yepyeni bir tasarım deneyimi sunuyor. Estetiği, sanatı ve teknolojiyi bir araya getiren Samsung The Frame TV, yeni çerçeve renkleriyle evinde değişiklik yapmak isteyenlere artık televizyonun çerçeve rengini değiştirme ve dekorasyonunu kişiselleştirme olanağı sunuyor.

Samsung Electronics Türkiye, kullanıcıların yaşam alanlarına estetik bir dokunuş katmak amacıyla The Frame TV çerçeve koleksiyonunu daha da genişletti. Renk uzmanı Oya Komar iş birliğiyle oluşturulan koleksiyon, The Frame TV sahiplerine 10 farklı çerçeve rengi seçeneği sunuyor. Her renk, kullanıcıların evlerindeki The Frame TV’leri kişiselleştirmelerine olanak tanıyor. Üstelik daha önce The Frame’e sahip olan kullanıcılar, yeni çerçeve renklerini TV’lerine de uygulayabiliyor. Bu yenilikçi yaklaşım aynı zamanda Samsung’un teknolojik üstünlüğü ile estetik ve tasarım arasındaki uyumu da ortaya çıkarıyor. Samsung bu sayede mühendislik ve sanatın güzelliğini bir araya getiriyor.

 

Yeni çerçeve renkleri, renk uzmanı Oya Komar’ın rehberliğinde bilimsel metodolojiyle belirlendi.

The Frame TV’nin yeni çerçeve renkleri, bilimsel bir metodoloji doğrultusunda ve kullanıcıların geniş beğeni yelpazesi dikkate alınarak belirlendi. Kullanıcıların dekorasyon tarzını ve kişisel tercihlerini yansıtan renkler, The Frame TV koleksiyonunun vazgeçilmez bir parçası olmaya aday. Kullanıcılar; Ferah, sakin, dingin, klasik, konforlu, çağdaş, retro ya da esprili gibi dekoratif zevklere uygun renklerle yaşam alanlarınızı kişiselleştirme şansınız var. Frame TV sahipleri bu renk seçeneklerini kullanarak televizyonlarını daha da kişiselleştirebiliyorlar. Samsung Electronics Türkiye, estetik ve teknolojiyi birleştirerek kullanıcıların evlerinde kendi özgünlüklerini ifade etmelerine ve standartların ötesine geçmelerine yardımcı oluyor.

Ham boyaların farklı niteliklerde renklendirilmesinde temel rol oynayan kozmik renklendiricilerin sınıflandırılmasını destekleyen Renk Uzmanı Oya Komar, “Samsung için seçtiğimiz nötr renkler, bu evrensel renk kategorilerini başarıyla temsil ediyor. Ayrıca tonları dikkate alan kişisel beğeni sınıflandırması da yapılıyor. ve kalite koordinatlarını dört kadran içerisinde; aynı zamanda kullanıcıların sezgisel zevkleri ve kişisel renk toleranslarıyla mükemmel bir şekilde eşleştiriyor. “Bu iki sistemi kullanarak, her yaşam alanına uygun en az 3-4 farklı The Frame rengi sunarak kullanıcılara seçim yapma olanağı sunuyoruz. Her zevke hitap ediyor” dedi.

 

Evinizi sanat galerisine dönüştürün

Frame TV sadece bir televizyon değil, aynı zamanda bir sanat eserinin çerçevesi olarak da tanımlanıyor. The Frame TV kapatıldığında 1.600’ü aşkın sanat eseri veya kişisel fotoğraf seçkisi ile yaşam alanlarına sanat eseri gibi renk katıyor. Parlaklık Sensörü, odanın aydınlatma koşullarına otomatik olarak uyum sağlayarak sanat eserinin doğal renklerini korur.

 

Hareket sensörüyle otomatik kapanma enerji tasarrufu sağlar

Hareket Sensörlü Otomatik Kapanma özelliği, The Frame TV’nin kullanıcı dostu ve enerji tasarrufu sağlayan özelliklerinden biridir. Bu sensör, kullanıcı odaya girdiğinde TV’yi otomatik olarak etkinleştirir. Dahası, sensör kullanıcı odadan çıktığında TV’yi otomatik olarak kapatarak güç tüketimini azaltır ve verimliliği artırır. Bu özellik kullanım kolaylığı sağlar ve çevreye duyarlı yaklaşımı destekler. Ayrıca Fotoğraflarım özelliği sayesinde kullanıcılar kendi fotoğraflarını veya aile portrelerini kolaylıkla görüntüleyebiliyor. Fotoğrafları telefonunuzdan veya USB sürücüsü aracılığıyla The Frame’e göndermek çok hızlı ve pratik bir deneyim sunuyor.

 

The Frame 4K TV ile geleceğin teknolojisini deneyimleyin

Samsung’un önde gelen ürünlerinden biri olan Frame TV, görüntü ve ses alanında üst düzey yapay zeka yetenekleriyle donatılarak kullanıcılarına üst düzey bir televizyon deneyimi sunuyor. Frame TV, tıpkı Samsung’un QLED 4K TV modellerinde olduğu gibi, aydınlatma koşullarına uygun olarak net görüntüler ve gerçek renkler sunarak izleme deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Ses kalitesi konusunda da tartışma yaratan Frame TV, yapay zeka teknolojisi sayesinde ortama uygun sesi optimize ederek kullanıcılara ses deneyiminde üstün kalite vaat ediyor. Bu sayede filmler, diziler ve müzikler daha etkileyici hale geliyor. Frame TV, görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra kullanım kolaylığı ve çok yönlü özellikleriyle de dikkat çekiyor. Aynı anda iki farklı ekranın izlenebilmesi sayesinde birden fazla içeriği takip etmek mümkün hale geliyor.

 

Yaşam Tarzı TV: Bir televizyondan çok daha fazlası

Samsung’un The Frame, The Freestyle, The Serif, The Premiere ve The Sero gibi yenilikçi Lifestyle TV ürünleri, kullanıcılara bir televizyondan çok daha fazlasını vaat ediyor. The Frame ile televizyonu fotoğraf çerçevesine dönüştüren Samsung, Matte Screen teknolojisiyle dünyaca ünlü sanat eserlerinin izlenmesine olanak tanıyor. Freestyle projektör, 180 derece dönebilen tasarımıyla içeriği her türlü yüzeye yansıtma esnekliği sunarken, 360 derece ses özelliğiyle de Smart TV deneyimini daha eğlenceli hale getiriyor.

Serif, benzersiz “I” profiliyle dikkat çekerken, QLED ve Mat Ekran teknolojisiyle içerikleri 4K çözünürlükte izlemenize olanak tanıyor. Premiere, 4K çözünürlükte 130 inçe kadar genişleyen ultra parlak üçlü lazerle sinema kalitesinde eğlenceyi ev konforuna getiriyor. Sero ise görüntüleme modundan portre moduna geçiş yapabilen özellikleriyle taşınabilir cihazlarda içerik izlemeyi büyük ekranda keyifli hale getiriyor. Sero, QLED ve Matte Screen teknolojisiyle parlamayı azaltır ve güçlü 4,1 kanal 60 watt hoparlörleri sayesinde ses deneyimini bir üst seviyeye çıkarır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu