Haber

AÖF yaz okulu çevrimiçi mi? 2023 AÖF yaz dersleri online mı yoksa yüz yüze mi olacak?

AÖF yaz okulu çevrimiçi mi sorusunun cevabı ise soruların tam ortasında. AÖF yaz okuluna gidecek öğrenciler arama motorlarında online olacak mı? AÖF yaz okulu online mı yoksa yüz yüze mi yapılacak? sorularına yanıt aradı. AÖF yaz okulu online olacak mı diye merak ederken AÖF yaz okulu online olacak mı? AÖF yaz okulu online mı yoksa yüz yüze mi yapılacak? cevaplar arandı. İşte merak edilenler…

AÖF YAZ OKULU AÇILACAK MI?

Açıköğretim Fakültesi final sınavları online yani uzaktan gerçekleştirildi. Bütünleme sınavlarının da birebir uygulanacağını kaydeden AÖF, yaz okulu sınavlarının nasıl olacağına dair bilgi vermedi.

AÖF YAZ OKULU NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu kayıtları 03-07 Temmuz 2023 tarihleri ​​arasında yapılacaktır. 10 Temmuz’da başlayacak ve 6 hafta sürecektir. AÖF yaz okulu 19 Ağustos’ta sona erecek.

AÖF YAZ OKULU SINAVLARI NE ZAMAN?

AÖF takvimine göre; Yaz Okulu Sınavı 19 Ağustos’ta yapılacak.

AÖF YAZ OKULU 2023 KAYIT, KAÇ DERS?

Yaz okuluna kayıt olacak öğrenciler en fazla beş ders seçebilirler. Not Durum Belgesinde; Genel not ortalaması 2.00 ve üzeri olan öğrenciler, FF harf notu olan ve/veya hiç almamış ders/derslerden en fazla beş ders seçebilirler. Senet Durum Belgesinde; Genel not ortalaması 2.00’in altında olan öğrenciler, uyarı aldıkları tarih itibarıyla FF harf notu aldıkları ders/dersler, şartlı geçer (CD, DC ve DD) harf notu aldıkları ders/dersler , hiç almadıkları ders/dersleri ise en çok beş ders seçebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu