Haber

Isparta 32 Spor’un yeni başkanı Gültekin Özdemir oldu.

Isparta 32 TFF 2. Lig’de yarışıyor SporGültekin Özdemir yeni lider oldu.

Ispartaspor Olağan Genel Kurulu kulüp tesislerinde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığına Mustafa Özsavlu, üyeliklere Sedat Cican ve Kubilay Kapı getirildi. Kulübün başına iş adamı Gültekin Özdemir geçti. Kongrede gündem maddeleri tek tek okunarak onaylandı.

Kongrede konuşan Isparta 32 Spor Lideri Gültekin Özdemir camiayı birlik ve beraberliğe davet ederek, “Bugün Ispartaspor’umuzun olağan genel kurulunu gerçekleştirerek yeni sezon hazırlıklarına başladık. Elimizdeki tüm çalışmaları gerçekleştirdik. Geçen sezondan bu döneme kadar bu doğrultuda yer aldık.Artık yeni bir vizyon ortaya koyma zamanı.Bu yıl sportif başarının yanı sıra, takımın kurumsal yapısını kulüp içinde oluşturmak, düzenli bir gelir kaynağı bulmak hedeflerimiz arasında yer alıyor. ve kuruluş adına atılacak adımlara öncülük etmektir.” dedi.

Ispartaspor’un şehrin en büyük masrafı ve marka yüzü olduğunu söyleyen Özdemir, şöyle devam etti:

“Bu markaya sahip çıkmak, en önemlisi onu ileriye taşımak bizim görevimiz, en temel görevimiz bu. Ispartaspor’u maddi yönden de güçlü kılmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başarısız bir takım olacağımızın sözünü veriyoruz. borcu var ve milli kulüp lisansı alıyor Isparta’ Futbol kültürü ile birlikte bu kulüp kültürünün temellerini atacağımız bir yıl olacak.” – ISPARTA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu