Haber

prof. Naci Görür’ün “Kağıthane’de deprem olmadı” paylaşımı ortalığı karıştırdı

İstanbul İstanbul’un Kağıthane ilçesinde gece saatlerinde korkutan bir deprem meydana geldiği belirtildi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 03.15 sıralarında merkez üssü Kağıthane olan 3 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Sarsıntının 10.66 kilometre derinlikte olduğu belirtildi.

KANDİLLİ DE AÇIKLANDI

AFAD’ın ardından Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi de internet sitesinde Kağıthane’deki depremle ilgili bilgileri aktardı.

NACI GÖRÜR’DEN ŞAŞIRTAN PAYLAŞIM

İstanbulgöbeğinde olumsuz bir beyin sarsıntısı hissi haberlerHaber verilmediği halde beyin sarsıntısı uzmanı Prof. Dr. Naci Görür, sosyal medya hesabından “Kağıthane’de deprem olmadı” paylaşımıyla ortalığı karıştırdı.

“KARA VE KAĞITHANE’DE DEPREM YOK”

Görur, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Arkadaşlar, dün meydana gelen Sıtma-Laçin/Çorum depreminden bu yana Marmara (İstanbul) bölgesinde kayıtlarıma göre tek bir deprem oldu, o da 1.5 Kumburgaz fayı üzerinde avcıların dışında. Üzerinde durulması çok doğal ve gereksiz. Öyle, ne arazide ne de Kağıthane’de bir sarsıntı yok” dedi.

TUTANAKLARI GÖRDÜKTEN SONRA özür diledi

DepremNaci Görür’ün paylaşımı sosyal medyada büyük tartışma yaratırken, dakikalar sonra yeni bir paylaşım yapan Görür, “Arkadaşlar kusura bakmayın Kağıthane şok verilerine ulaştım. Niyetimi sizlerle paylaşacağım” dedi. bu konuda biraz araştırma yaptıktan sonra.Sevgilerimle.”

haber-narman.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu